Błękitni Jasienica Rosielna   UKS Koniczynka Krosno

2018-10-07, 12:00

Czas spotkania: 90 min.

WYGRANA!!!

W ramach 8 kolejki B klasy podejmowaliśmy na własnym obiekcie Koniczynkę Krosno. Mecz zakończył się wygraną naszego zespołu 2 do 1. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Kamil Głogowski i Zbigniew Misky

Mecz rozpoczął się z 25 minutowym spóźnieniem, gdyż goście pojawili się bez kart zdrowia. Po długim czekaniu w końcu było słychać pierwszy gwizdek. Spotkanie rozpoczynamy dobrze, gramy piłką i cierpliwie czekamy na dogodne sytuacje. W zasadzie w pierwszej połowie dwukrotnie trafiliśmy do siatki rywali, jednak w obu sytuacjach sędzia boczny podniósł chorągiewkę. Oprócz tych dwóch sytuacji mieliśmy tzw. „setki”, jednak zabrakło skuteczności po naszej stronie. Goście próbowali szczęścia kontrami i długimi piłkami posyłanymi na napastników, jednak niewiele to dało. Połowa ostatecznie kończy się bezbramkowym remisem.

Druga połowa zaczyna się dla nas bardzo dobrze. Marcin Dobosz podaje piłkę do Kamila, który wybiegł sam na sam z bramkarzem. Oddał strzał i bez problemu umieścił ją w siatce. Chwilę później mamy już 2-0. Zbyszek dostał piłkę na połowie boiska i w swoim stylu zrobił rajd. Minął 3 lub 4 zawodników i sfinalizował akcje umieszczając piłkę w bramce. Niestety po bramkach w naszych szeregach wkradło się rozluźnienie, czego efektem była bramka dla gości.

Do końca meczu wynik się nie zmienił i możemy cieszyć się z trzech punktów. Dzięki wygranej wskakujemy na drugą pozycję w tabeli. Za tydzień udajemy się do Bóbrki, by powalczyć o trzy punkty z lokalnym Nafciarzem. Wbrew pozorom nie będzie to łatwy mecz, gdyż nasz przyszły rywal wzmocnił szeregi swojej drużyny i prezentuje się znacznie lepiej niż w ubiegłym sezonie. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszego zespołu.

herb Błękitni Jasienica Rosielna Informacje o kadrze Błękitni Jasienica Rosielna