Błękitni Jasienica Rosielna   Dwór Kombornia

2018-06-10, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

PRZEGRANA NA KONIEC SEZONU

W ramach ostatniej kolejki sezonu 2017/2018 rozegraliśmy spotkanie z Dworem Kombornia. Mecz z naszego punktu widzenia nie był istotny, gdyż straciliśmy szanse na awans, jednak nasz rywal ciągle walczył o jak najlepszą lokatę. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 na korzyść naszych rywali.

Początek meczu wyrównany z lekką przewagą gości. Dużo fauli i doskwierający upał powodował nieustanne przerwy w meczu. Nasi rywale mogli objąć prowadzenie około 30 minuty z rzutu karnego. Jednak w tym pojedynku Sławek okazał się lepszy od wykonawcy. Nasz zespół próbował wyprowadzać szybkie kontry, lecz nie przyniosły one zamierzonego efektu. Niestety około 40 minuty po starciu w powietrzu Dawid tak niefortunnie upadł, że złamał obojczyk. Czeka go teraz 8-10 tyg przerwy. Niestety w naszych szeregach nie mieliśmy do dyspozycji żadnego rezerwowego i pierwszą połowę kończyliśmy w dziesięciu.

Swoją pomoc zaoferował Łukasz Gurgacz, który zmagał się z kontuzją kolana. Tak więc drugą połowę zaczęliśmy w pełnej jedenastce. Około 50 minuty Kombornia strzela upragnioną bramkę. 15 min później nasz zespól stanął przed szansą na wyrównanie wyniku spotkania. Obrońca gości sfaulował tuż przed polem karnym wychodzącego na sam na sam Piotrka. Sędzia odgwizdał rzut wolny i pokazał obrońcy czerwoną kartkę. Do piłki podszedł Marcin jednak trafił w mur. Chwilę później gramy już po dziesięciu. Marcin Dobosz w wyniku dwóch żółtych kartek musiał opuścić boisko. Do końca mieczu wynik się nie zmienił. Goście mogli podwyższyć wynik spotkania, lecz zabrakło skuteczności. Ostatecznie to wystarczyło, żeby cieszyć się z awansu do A klasy.

Kombornii serdecznie gratulujemy bezpośredniego awansu, natomiast Huraganowi Jasionka życzymy powodzenia w barażowych meczach z Górnikiem Grabownica.

herb Błękitni Jasienica Rosielna Informacje o kadrze Błękitni Jasienica Rosielna

11. Piotr Wojtowicz ??ta kartka

herb Błękitni Jasienica Rosielna Prezentacja graficzna składu drużyny Błękitni Jasienica Rosielna

autor: ~anonim 2018-06-11 16:17:53

avatar Kamil nie będzie grał w b klasie bo jest za dobry na nią, pokazał w paru meczach gdzie jest jego miejsce. Może poszukać miejsca w Izdebkach ,Wesołej lub ewentualnie Iskrzyni.

autor: ~anonim 2018-06-11 16:38:43

avatar Zarząd i trener utrzyma sklad czy raczej ktoś będzie chciał odejść?

autor: ~anonim 2018-06-11 16:57:34

avatar A jak tam juniorzy i trampkarze się uplasowali?

autor: ~anonim 2018-06-11 21:07:53

avatar jak sie jest za dobrym na b klse to lepiej nie grać nigdzie.....?

autor: ~kibic 2018-06-12 12:48:42

avatar Wyniki drużyn młodzieżowych:
Juniorzy starsi: 19 meczy 3 pkt. bramki 20:100
Juniorzy młodsi: 19 meczy 8 pkt. bramki 16:66 w tym 6 meczy oddali vo lub zeszli z boiska, 1 mecz wygrali vo z Izdebkami.
Do rozegrania pozostał 1 mecz wyjazd do Kołaczyc.

autor: ~anonim 2018-06-14 16:40:51

avatar Skoro Jantosze tacy dobrzy to dlaczego sami nie wygrali B klasy ? :D
Wielu takich było ... Skończyli na trybunach z reklamówką piwa ;) To ich przyszłość.

autor: ~anonim 2018-06-14 18:17:21

avatar Ty będziesz grał w Realu

autor: ~Wkurwiony zawodnik 2018-06-14 20:59:30

avatar Komentarze nic w klubie nie zmienia. A jak chcecie działać to wystarczy podejść i powiedzieć; miejsc nie brakuje. Chyba, że tutaj chodzi tylko o narzekanie? Bo nawet nie usłyszałem jednego dziękuje za sezon w którym wielu z nas zostawiło swoje zdrowie...

autor: ~anonim 2018-06-17 08:16:01

avatar Ostatni mecz w sezonie juniorzy i juniorzy młodsi Błękitnych oddali walkowerem. Nie pojechali do Kołaczyc.

autor: ~Jest okazja na wykazanie się 2018-06-17 14:38:27

avatar Zebranie zarządu odbędzie się w najbliższą środę o 19 na orliku. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

autor: ~ciekawy 2018-06-17 20:55:55

avatar a w czym niby można wykazać się na tym spotkaniu ? Na orliku... ? Jakieś stoliki i krzesła będą ? Czy chodzi o spotkanie na zapleczu ?
Kto aktualnie jest w kim w klubie ? Pomijam zawodników .

autor: ~ja 2018-06-18 12:26:59

avatar jak ma się chęci to spotkanie może być i w piwnicy albo w szczerym polu, a na spotkaniu można się dowiedzieć kto jest kim, ale Pan ciekawy jest chyba tylko ciekawy a nie myślący

autor: ~moja prawda 2018-06-18 18:42:07

avatar To już zależy czy Panu ciekawemu bardziej zależy na krzesłach i stolikach, czy na klubie. Każdy wie kto jest w zarządzie, bo to te same osoby od lat. I jeśli chcemy zmian to obawiam się, że potrzebujemy nowych osób ze świeżą energią, bo coś w obecnym zarządzie już się wypaliło. Ale jeśli nikt nie przyjdzie na spotkanie, bo warunki nie pasują, bo coś tam, to ciężko później oczekiwać innych rezultatów od tych samych osób. Mamy okazje żeby się spotkać i porozmawiać na temat klubu, nie zmarnujmy tego.

autor: ~ciekawy 2018-06-18 20:54:10

avatar Wydaje mi się , że ktoś sarkazmu nie załapał - odnośnie miejsca /warunków ;) Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź . Nie mam pojęcia kto jest w zarządzie klubu , jak podejrzewam i wielu zawodników nie wie. Proszę o przedstawienie mi listy obowiązków " działaczy " , jak również o listę przykładów w czym obecni " działacze " nie spełniają swojej roli .
Czy się wypalili ? Każdy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Nie mam pojęcia czy mógłbym pomóc . Jednakże , z sentymentu kibicuję zawsze :)

autor: ~anonim 2018-06-18 23:25:58

avatar Kurde pierdzielenie jak co roku. Ja bym proponował weryfikację komentarzy , przynajmniej by się każdy zastanowił co pisze. Czytam komentarze pod innymi stronami np Iskrzyni, Grabownicy ,Brzozowi i nigdzie niema takiego pierdzielenia co u nas. Więc kurcze proszę zróbcie coś z tym bo niekiedy można sobie zrobić popcorn i kurcze dla rozrywki przy popcornie to czytać.

autor: ~Do ciekawego 2018-06-18 23:43:57

avatar Widać Pan "ciekawy" nie śledzi poczynań zarządu Błękitnych, bo nie wie że ten niedoceniany zarząd dwoi się i troi by osiągać sukcesy. Przecież już od czasu słynnego utrzymania się w A klasie, poprzez spadek z niej, do braku awansu obecnie, spotkania podsumowujące sezony organizuje w coraz to innych miejscach /pizzeria, GOK, orlik/by uzdrowić atmosferę w klubie. A że juniorzy zdobywają w 20-tu meczach 3 pkt. oddając 2 walkowery, juniorzy młodsi 8 pkt. oddając 8 walkowerów, a seniorów jest tylu co "kot napłakał" to przecież nie wina zarządu. Klub działa prężnie, a trenerzy są wyróżniani w plebiscytach np."trener wychowawca młodzieży" w tym roku. Przecież za darmo kapituła takiego tytułu by nie przyznała. Panie "ciekawy" może choć odrobinę Pańską ciekawość zaspokoiłem.

autor: ~ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA ORGANIZACYJNEG... 2018-06-19 15:55:50

avatar Jutro tj. 20 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące spraw bieżących klubu. Spotkanie odbędzie się w GOK-u w Jasienicy Rosielnej (tu uwaga zmiana, pierwotnie zaplanowane było na orliku). Wszystkie osoby zainteresowane, mające pomysł na odświeżenie jasienickiej piłki serdecznie zapraszamy.

autor: ~anonim 2018-06-19 16:18:18

avatar Sądząc po wynikach osiągniętych w ostatnim sezonie przez drużyny, spotkanie organizacyjne proponuję zwołać na cmentarzu, a w ostateczności w kościele i modlić się o cud. Według mnie są to jak po każdej rundzie ruchy pozorowane, by kibicom zamydlić oczy. Brakuje odwagi by zarząd podał się do dymisji? Należy tak zrobić i za kilka dni zwołać zebranie otwarte. Uważam że znajdą się ludzie do sprostania zadaniu uzdrowienia sytuacji, ale bez obecnego towarzystwa. Przykładem liczne kluby. Inaczej będzie jak zawsze.

autor: ~anonim 2018-06-19 22:11:55

avatar Zatem nic trudnego . Zawodnicy w zarządzie . Zawodnik prezesem . Wszystko w Waszych rękach. Macie spotkanie to prosto w oczy. Koniec leśnych dziadków. Wykazujcie się.

autor: ~anonim 2018-06-20 09:10:39

avatar Ciekawe czy Pan Donos/Radny przejdzie na spotkanie. W pracy się nie pokazuje a na imprezie i sesji jest zawsze. Jak wyżej ktoś napisał dostał wyróżnienie, tylko się tam trochę pomylili bo powinien dostać nagrodę za najgorszego instruktora sportu powiatu brzozowskiego minionej dekady. Pamiętam raz na meczu bodajże w Besku powiedzieli mu że ma kluski w gębie i może coś w tym jest bo patrząc na sukcesy to piłkarze go chyba nie rozumieli. Co tu dużo pisać, chłop się do tej roboty nie nadaje. Podejścia do młodzieży brak, na 4 miejscowości w gminie by nie było w każdej kategorii po 16 ludzi...