Błękitni Jasienica Rosielna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Górnik Grabownica Starzeńska 4:3
  • LKS Izdebki - Błękitni Jasienica Rosielna 2:1
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Orły Jabłonka 4:2
  • Sokół Domaradz - Błękitni Jasienica Rosielna 2:4
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Sokół Domaradz 6:4
  • Iskra Przysietnica - Błękitni Jasienica Rosielna 2:1
  • Sokół Domaradz - Błękitni Jasienica Rosielna 3:6
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Cisy Jabłonica Polska 2:2
  •        

Najbliższe spotkanie

Piastovia Miejsce PiastoweBłękitni Jasienica Rosielna
Piastovia Miejsce Piastowe   Błękitni Jasienica Rosielna
2018-08-19, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Tornado Wrocanka - LZS ROTAR Węglówka
Piastovia Miejsce Piastowe - Błękitni Jasienica Rosielna
Huragan Jasionka - Nafciarz Bóbrka
LKS Lubatowa - UKS Koniczynka Krosno
Orzeł Pustyny - LKS Głowienka
Jasiołka Jaśliska - Beskid Równe

Kalendarium

17

08-2018

piątek

Trening stadion 18:00

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

Piastovia Miejsce Piastowe - Błękitni Jasienica Rosielna - 15:00

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Trening stadion 18:00

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Statystyki drużyny

Klasa B4 Krosno w sieci

 

 

 

 

Relacja spotkania

herb Dwór Kombornia
4:0
(2:0)
herb Błękitni Jasienica Rosielna
Dwór Kombornia   Błękitni Jasienica Rosielna

2017-10-22, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

BRAK ARGUMENTÓW

W dzisiejszą niedzielę udaliśmy się do Kombornii powalczyć o punkty. Niestety wracamy na tarczy, spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0. 

Od samego początku mecz nie układał się po naszej myśli. Nie kleiła nam się gra, nie mogliśmy stworzyć sobie sytuacji bramkowych. Nasz rywal przejął inicjatywę i raz po raz próbował objąć prowadzenie. Udało im się to około 10 minuty. Podanie prostopadłe do wybiegającego napastnika, który bez problemu znalazł drogę do bramki. Chwile później przegrywamy już dwoma bramkami. Długa piłka na wolne pole, do piłki dopada napastnik Dworu i wydawać się mogło, że niewiele może z tego zrobić. Jednak ten uderza z pierwszej piłki, czym zaskakuje wszystkich. Piłka wpada do siatki tuż przy słupku. Podrażnieni strata goli, próbujemy strzelić bramkę kontaktową, lecz brakowało dokładności by cokolwiek mogło się zmienić. W pierwszej połowie nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału. Kombornia zdecydowanie lepiej prezentowała się na boisku. 

W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Nasz rywal dołożył jeszcze dwie bramki, trochę po naszych błędach. Natomiast my dopiero po czwartej bramce, zaczęliśmy lepiej grać. Była szansa na zdobycie honorowej bramki, jednak w jednej z sytuacji z linii bramkowej piłkę wybił obrońca. Dobrą sytuację miał również Konrad, jednak w ostatniej chwili ubiegł go rywal. 

Kombornia wygrała zasłużenie, prezentowali się znacznie lepiej niż nasz zespół. Tym niemiłym akcentem kończymy rundę jesienną. Zostanie nam jeszcze podsumować rundę na zakończeniu. Chcąc walczyć o awans musimy zacząć wygrywać ważne spotkania takie jak np. to z Kombornią. Do lidera w tym momencie tracimy 6 punktów. Nie ma dramatu, jednak na wiosnę nie będzie już żadnego marginesu błędu. 

Krótkie posumowanie rundy pojawi się w tygodniu.

 

 

herb Błękitni Jasienica Rosielna Informacje o kadrze Błękitni Jasienica Rosielna

1. Sławek Dydek   
2. Maciej Rogowski  zmiana 75" Maciej Kwolek   
3. Łukasz Antoniewicz   
4. Jakub Chęć kapitan  zmiana 30" Marcin Buczek   
5. Adrian Dykas   
6. Piotr Wojtowicz   
7. Konrad Buczek kapitan   
8. Szymon Fiejdasz   
9. Marcin Szwerc  zmiana 45" Michał Bober   
10. Jarosław Fic   
11. Jakub Zych  zmiana 45" Dawid Chęć   

herb Błękitni Jasienica Rosielna Prezentacja graficzna składu drużyny Błękitni Jasienica Rosielna


Sławek Dydek
Łukasz Antoniewicz
zmiana
Jakub Chęć
Marcin Buczek
Adrian Dykas
Piotr Wojtowicz
Jarosław Fic
Konrad Buczek
Szymon Fiejdasz
zmiana
Marcin Szwerc
Michał Bober
zmiana
Jakub Zych
Dawid Chęć
zmiana
Maciej Rogowski
Maciej Kwolek

Komentarzy [16]

autor: ~Anonim 2017-10-22 16:19:04

avatar No to piękny weekend: Seniorzy 0:4, juniorzy starsi 1:8, juniorzy młodsi 0:3 vo /nie zebrali się/ oczywiście wszyscy przegrali. Co się w tym klubie dzieje? Czy ktoś ma na to jakiś wpływ? Pewnie komentarz zaraz zniknie, ale i tak to nic nie zmieni.


autor: ~czarna rozpacz 2017-10-22 17:05:49

avatar Takie wyniki jakie zarządzanie klubem....


autor: ~Ciekawy kibic 2017-10-23 14:09:58

avatar Ale o co chodzi... Jakie zarządzanie ? W czym problem ? Czegoś brakuje ? Transport na mecze wyjazdowe jest. Macie gdzie się umyć , sprzętu raczej też nie brakuje.
Problem ze szkoleniem ? Przecież macie trenera ze swojego środowiska.
Brakuje kaski za mecze ? Niech zawodnik zatrudni managera i skoro taki każdy jeden talent to na pewno jakiś klub z lepszymi warunkami się znajdzie.
Przecież gracie dla przyjemności. Jeżeli ta zabawa przyjemności nie przynosi , no to cóż... Może lepiej zamienić ją na coś innego.
Gdyby tak jeden z drugim się poszanował trochę , popracował odpowiednio to i podejście byłoby inne.
Poziom jest jaki jest , nikt do nikogo pretensji nie ma. Ale tak... zarządzanie to największy problem... Hahaha. Proszę bardzo , napiszcie czego brakuje.


autor: ~anonim 2017-10-23 14:54:54

avatar Trzeba przepracować zime i będzie dobrze.


autor: ~szanowny optymiście; 2017-10-24 00:36:09

avatar Jak sobie przypominam już po poprzednich 2 latach była "praca" w zimie. I co? po jednej tylko cud uratował Błękitnych przed spadkiem, niestety po drugiej zimie cudu już nie było. A jeśli chodzi o zarządzanie to nie tylko woda do umycia, sprzęt i transport. Sport to przede wszystkim ludzie, w tym zawodnicy i trenerzy. A czy jest z tym dobrze, jeśli nie ma kto jechać na mecz? Ciekawe z czyich pieniędzy będą płacone walkowery? Po co było zgłaszać do rozgrywek 2 drużyny młodzieżowe jak nie ma zawodników? To jest też zarządzanie klubem."ciekawy kibicu" pytałeś czego brakuje? A no tego: zawodników i trenerów którzy by potrafili u tych zawodników wywrzeć przekonanie że ich nauczą grać w piłkę. A jak dotąd ich nie nauczyli to już nigdy tego nie uczynią. Amen.


autor: ~kibic ligi 2017-10-24 11:49:32

avatar ciekawy kibic ma rację szanowny optymisto- to jest piłka amatorska i nie każdy ma czas czy możliwości stawić sie na boisku.
W każdej drużynie jest kryzys ze składem - ot takie czasy.
Zobacz na Nafciarza, czy Równe brak ludzi do gry. To samo było w Kombornii jak spadali z A klasy grali juniorami, Górki to samo
Tak że nie ma co pisać głupot ze nie ma tego i tamtego, tylko zrozumienie dla zawodnika i poszanowanie jednego z drugim to wystarczy


autor: ~oje jej 2017-10-24 13:40:45

avatar kibicu, coś ci się wszystko pokiełbasiło. Z Twojego rozumowania wynika że wszystkie inne drużyny mają piłkarzy zawodowców, tylko biedni Błękitni samych amatorów którzy chcą ale nie mają czasu trenować i jechać na mecz. Jeśli nie ma wystarczającej liczby zawodników, to się zgłasza jedną drużynę do rozgrywek. Błękitni nie mieli w najniższej klasie rozgrywkowej obowiązku zgłaszania drużyn młodzieżowych, no ale co by wówczas robił pan Edward? Przecież wszyscy wiedzą, jak to jest z tym zarządem w Błękitnych i kto rozdaje karty.


autor: ~kibic 2017-10-24 15:28:21

avatar Zawodnicy za wygrany mecz powinni dostawać 30 zł w b klasie (jak to jest w wielu drużynach) np Brzozów , Haczów , Jabłonica. Jeżeli nie było by wtedy wyników mogła by być krytyka. Moim pomysłem jest aby wprowadzić bilety tak jak to jest np w Izdebkach!


autor: ~anonim 2017-10-24 19:05:37

avatar Pobieranie biletów jest bardzo złym pomysłem. Raz, że niemożliwym z racji położenia naszego stadionu w publicznym parku, dwa - na takim poziomie pobieranie opłaty to zwykła bezczelność. Obecna metoda - kto chce ten daje - jest wystarczająca.


autor: ~anonim 2017-10-25 16:33:00

avatar Od zarządu można chociażby wymagać naprawy płyty stadionu. Chyba nie trzeba wyliczać ile kontuzji ona przyniosła nam w ostatnim czasie....


autor: ~anonim 2017-10-26 15:42:33

avatar Od zawodników wymaga się zaangażowania , odpowiedniego podejścia -> wtedy zawodnicy mogą coś wymagać. Bo prezentują w większości "0" .


autor: ~anonim 2017-10-26 15:45:17

avatar Dodam tylko , że Jesteście w B klasie. To najniższy poziom rozgrywkowy. Czy coś się zmieni jeżeli boisko będzie a'la Santiago Bernabeu ? Kontuzje to nie tylko płyta, to odpowiednie przygotowanie... Rozgrzewka ... Czas przed meczem...


autor: ~anonim 2017-10-26 15:47:33

avatar Chcecie odpowiedniego zarządzania , a sami sobą prezentujecie poziom... Piątek , sobota bar ? Wszystko jest na takim samym poziomie - klub , zawodnicy , zarządzanie i kibice. Bilans jest taki jak powinien.


autor: ~:) 2017-10-26 23:01:02

avatar Kurw.. Ludzie, kozak w necie pipka w świecie? W sobotę jest zakończenie rundy zapraszam. Wtedy każdy będzie mial pole do popisu. Na mecz chodzi mniej więcej 100 osób, kazdy drze morde ile sie da, a nikt nie ma odwagi pomoc drużynie? Najlepiej po przegranym meczu jechac trenera zawodników nie? Popatrzcie tez na to ze 80% składu to studenci, nie wszyscy maja czad zjechać na trening czy mecz. Kilku chłopaków studiuje na weekendach, starsi pracują. Nie porównujcie drużyny do innych bo każda druzyna ma inny zarząd inne myślenie. Wielu jest ludzi co ma " wtyki" w urzędzie. Idźcie niech daja wiecej hajsu zeby bylo dla zawodnikow skoro twierdzicie ze brakuje pieniążków dla nich. Jedna drużyna w gminie zrzeszona... Ale i tak lepiej przyjść w niedziele na mecz i drzec ryja, to taka tradycja juz nie?


autor: ~:) 2017-10-26 23:03:02

avatar Wiec następnym razem zamiast jechać po drużynie gdy przegraja mecz wez człowieku przyjdź do szatni i powiedz ze na stole leży hajs, wygracie to jest wasz... Tyle w temacie, do wiosny :)


autor: ~kibic 2017-10-28 20:09:11

avatar Mecze z dnia 28.10.2017 r.
jun.starsi Błękitni-Ostoja Kołacz. 1:10
jun.młodsi Błękitni-Ostoja 1:3


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Błękitni Jasienica RosielnaCisy Jabłonica Polska
Błękitni Jasienica Rosielna 2:2 Cisy Jabłonica Polska
2018-08-14, 18:15:00
    relacja »
mecz towarzyski

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe
Błękitni Jasienica Rosielna 4:3 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Izdebki 2:1 Błękitni Jasienica Rosielna
Błękitni Jasienica Rosielna 4:2 Orły Jabłonka
Sokół Domaradz 2:4 Błękitni Jasienica Rosielna
Błękitni Jasienica Rosielna 6:4 Sokół Domaradz
Iskra Przysietnica 2:1 Błękitni Jasienica Rosielna
Sokół Domaradz 3:6 Błękitni Jasienica Rosielna
Błękitni Jasienica Rosielna 2:2 Cisy Jabłonica Polska

Tabela ligowa

B-klasa » Krosno IV

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 246
ogółem: 779 238

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Jasienica - Chorkówka
Ładowanie...