Błękitni Jasienica Rosielna   Wisłok Sieniawa
MECZ PRZENIESIONY NA RUNDĘ WIOSENNĄ

2017-03-19, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Niestety pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozpoczynamy od przegranej. Nasz zespół uległ 2-3 na korzyść drużyny z Sieniawy. Obie bramki dla naszego zespołu strzelił Kamil Jantosz.

Co do samego meczu, pierwszą połowę graliśmy pod wiatr, co powodowało, że ciężej nam się wyprowadzało piłkę z własnej połowy. Na początku dobrą okazję zmarnował Kamil, gdzie znalazł się przed bramkarzem jednak nie trafił czysto w piłkę i bramkarz gości bez problemu ją złapał. Tracimy bramkę około 30 minuty, po szybko wyprowadzonej kontrze. W drugiej połowie nasz rywal miał szanse podwyższyć prowadzenie, jednak strzał z dystansu wylądował na słupku. Poza tym, nic innego godnego uwagi nie da się z pierwszej połowy wyciągnąć. Gra była zacięta, i po części pełna chaosu, bo nasza murawa była dość grząska i nie do końca dało się sprawnie poruszać na boisku. Pierwsza połowa lepsza w wykonaniu Wisłoka.

W drugiej połowie wychodzimy zmotywowani, jednak przez kilka pierwszych minut nie potrafiliśmy przetrzymać piłki w środku pola. Tracimy bramkę według nas po dość dyskusyjnym rzucie karnym, jednak sędzia był stanowczy w tej sytuacji. Wiarę w korzystny wynik dodaje nam Kamil Jantosz, który strzałem po ziemi pokonuje bramkarza. Chwile później jest już remis, Kamil wygrał stykową i od 40 metra bieg sam na sam, delikatnym strzałem nad bramkarzem doprowadził do euforii naszych kibiców. Jednak Sieniawa funduje nam zimny prysznic, po rzucie rożnym jeden z graczy Wisłoka wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i umieszcza głową piłkę w siatce. Byliśmy bardzo blisko ponownego wyrównania, jednak strzał z dystansu Marcina Szwerca odbił się od słupka i na naszą niekorzyść piłką nie przekroczyła linii bramkowej. Do końca spotkania wynik się nie zmienił. Druga połowa była bardziej wyrównana, tempo meczu znacząco wzrosło, co miało swoje odzwierciedlenie w ilości stworzonych okazji przez nasz zespół oraz przez zespół naszego rywala. W ostatecznym rachunku Wisłok okazał się lepszy o jedną bramkę i 3 punkty jadą do Sieniawy.

Za tydzień gramy kolejny zaległy mecz, tym razem naszym przeciwnikiem będzie Start Rymanów, dotychczasowy lider A klasy. Na mecz zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej 26 marca o godzinie 13:00. Mecz rozegrany będzie na naszym stadionie.

herb Błękitni Jasienica Rosielna Informacje o kadrze Błękitni Jasienica Rosielna