• Jasiołka Jaśliska - LZS ROTAR Węglówka 4:0
  • UKS Koniczynka Krosno - Huragan Jasionka 0:4
  • Nafciarz Bóbrka - Piastovia Miejsce Piastowe 5:2
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Tornado Wrocanka 3:0

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Podsumowanie II kolejki i zapowiedź III kolejki

• autor: BJR, 2018-08-30 12:03

PODSUMOWANIE II KOLEJKI

W dniu 26 sierpnia została rozegrana druga kolejką krośnieńskiej B klasy grupy IV. Oto komplet wyników:

LKS Rotar Węglówka 5-1 Beskid Równe

Robert Nowak (30', 33'), Dominik Blecharz (75'), Mikołaj Kopko (78'), Maciej Wajda (84') – Kacper Bek (47')

Rotar pewnie wygrał swój drugi mecz. Do przerwy było 2-0. W 47 minucie nadzieje na lepszy wynik dał Kacper Bek, jednak Równe nie zdołało strzelić więcej bramek. Węglówka była w tym meczu lepiej dysponowana i dołożyła jeszcze trzy trafienia. Po pierwszych kolejkach można stwierdzić, że będzie to kandydat do awansu.

LKS Głowienka 0-0 Jasiołka Jaśliska

Jeden z ciekawszych meczy w drugiej kolejce, jak obstawialiśmy, zakończył się bezbramkowym remisem. Sytuacji nie brakowało i oba zespoły z pewnością plują sobie w brodę, że ich nie wykorzystali. Głowienka ostatecznie z niedosytem musiała podzielić się punktami.

UKS Koniczynka Krosno 1-0 Orzeł Pustyny

Marcin Iszczyłowicz (89')

Wydawać się mogło, że Koniczynka Krosno zdoła pewnie wygrać to spotkanie, jednak męczyli się aż do 89 minuty. Orzeł po porażce 1-7 z Głowienką chciał zmazać plamę i prawie się im to udało. Postawili opór, ale gra się do ostatniego gwizdka sędziego. Pustyny odniosły drugą porażkę z rzędu i w tabeli zajmują ostatnią pozycję.

Nafciarz Bóbrka 0-2 LKS Lubatowa

Grzegorz Zygmunt (68'), Adrian Borek (88')

Nafciarz wyszedł z pełnym zaangażowaniem w tym meczu. Zaraz na początku stworzyli groźną sytuacje po której mogli objąć prowadzenie. W pierwszej połowie mieli również rzut karny, jednak bramkarz Lubatowej okazał się lepszy w tym pojedynku. Dobitka wylądowała na poprzeczce. Lubatowa nie była dłużna swojemu rywalowi, kilkakrotnie obijali obramowanie bramki oraz po jednej z sytuacji obrońca Nafciarza wybił piłkę z linii bramkowej. Udało im się zdobyć bramkę dopiero w 65 minucie. Pod koniec spotkania dołożyli jeszcze jedną.

Błękitni Jasienica Rosielna 0-1 Huragan Jasionka

Witold Koza (64')

Mecz był bardzo wyrównany, jednak to goście cieszą się z trzech punktów po bramce strzelonej przez bramkarza. Nasz zespół miał kilka sytuacji do zmiany wyniku jednak zabrakło szczęścia i skuteczności.

Tornado Wrocanka 1-2 Piastovia Miejsce Piastowe

Dariusz Guzik (54') - Szymon Wójtowicz (20', 27')

Piastovia po blamażu w pierwszej kolejce jechała zdeterminowana by pokazać się z lepszej strony. Za sprawą Szymona Wójtowicza objęli dwubramkowe prowadzenie. W drugiej połowie po indywidualnym błędzie jednego z obrońców sędzia przyznał Wrocance karnego. Jedenastkę na bramkę zamienił Dariusz Guzik. Pomimo wielu sytuacji oba zespoły nie zdołały już zmienić rezultatu spotkania. Piastovia zdobywa swoje pierwsze punkty w tym sezonie.

Nowym liderem został zespół LKS Rotar Węglówka, tuż za nim z taką sama ilością punktów Huragan Jasionka. Nasz zespół niestety z dorobkiem 3 punktów uplasował się na 7 pozycji. Szczegółowa tabela pokazana jest po prawej stronie naszej witryny.

Strzelcy bramek oraz opis spotkań zaciągnięte są ze stron, fanpage’ów klubowych drużyn oraz z laczynaspilka.pl. Za wszystkie nieścisłości przepraszamy.

ZAPOWIEDZ III KOLEJKI

LKS Lubatowa [4] - Błękitni Jasienica Rosielna [7] (godz. 13:00) sędziują: Sirko, Smoleń M. Smerecki

Nasz zespół w niedzielę uda się do Labatowej by przywieść komplet punktów. Niestety po porażce z Huraganem zajmujemy 7 pozycję, daleko od tej wymarzonej. Nie możemy już stracić punktów chcąc myśleć o awansie. W ubiegłym sezonie na boisku w Lubatowej padł wynik 4-1 na korzyść naszego zespołu. Miejmy nadzieje, że teraz również chłopakom uda się przywieść korzystny wynik. Wszystko leży w nogach naszych zawodników. Na mecz zapraszamy na godzinę 13:00 na stadion w Lubatowej. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie i zachęcamy do wspierania naszego zespołu.

Pozostałe spotkania:

Piastovia Miejsce Piastowe [8]- LZS ROTAR Węglówka [1] (godz. 15:00) sędziują: Kiszka, Rak, Mocek

Piastovia po pierwszej wygranej będzie musiała stawić czoła dobrze dysponowanemu zespołowi z Węglówki. Jeśli Piastovia wyrzeknie się błędów i poprawi skuteczność to sprawi trudności liderowi. Kluczowa będzie pierwsza połowa, gdyż Rotar dobrze zaczynał spotkania i do przerwy schodził z dwubramkową przewagą. Nasz typ: Rotar Węglówka

Huragan Jasionka [2] - Tornado Wrocanka [9] (godz. 13:00) sędziują: Pikuła

Tornado Wrocanka z zerowym bilansem punktowym podejmuje drugi w tabeli Huragan. Obstawiamy, że w tym pojedynku „żywiołów” większą siłę będzie miał Huragan. Nasz typ: Huragan Jasionka

Orzeł Pustyny [12]- Nafciarz Bóbrka [11] (godz. 13:00) sędziują: Buczyński D., Błażejowski, Rygiel

Pojedynek ostatnich drużyn w tabeli i szansa na pierwsze punkty w sezonie. Nafciarz w pierwszych połowach prezentuje się stabilnie, jednak w drugiej połowie już nie najlepiej. Stracili już 7 bramek w drugiej części spotkania. Orzeł stracił korzystny wynik w przedostatniej minucie, jednak obstawiamy, że w tym spotkaniu komplet punktów zostanie w Pustynach. Nasz typ: Orzeł Pustyny

Jasiołka Jaśliska [6] - UKS Koniczynka Krosno [3] (godz. 13:00) sędziują: Kochanik, Farion, Trybus

Jeden z ciekawszych meczy trzeciej kolejki. Oba zespoły zgromadziły po 4 punkty. Ciężko powiedzieć jak potoczy się spotkanie, dlatego obstawiamy podział punktów. Nasz typ: remis

Beskid Równe [10]- LKS Głowienka [5] (godz. 13:00) sędziują: Pękala, Solecki J.

Głowienka z niedosytem podzieliła się punktami z Jaśliskami, jednak sądzimy, że w tym meczu już się nie podzielą. Beskid Równe na swoje pierwsze punkty będzie musiał jeszcze trochę poczekać. Nasz typ: LKS Głowienka

Błękitni Jasienica RosielnaWisłoka Błażkowa
Błękitni Jasienica Rosielna 5:2 Wisłoka Błażkowa