Błękitni Jasienica Rosielna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Górnik Grabownica Starzeńska 4:3
  • LKS Izdebki - Błękitni Jasienica Rosielna 2:1
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Orły Jabłonka 4:2
  • Sokół Domaradz - Błękitni Jasienica Rosielna 2:4
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Sokół Domaradz 6:4
  • Iskra Przysietnica - Błękitni Jasienica Rosielna 2:1
  • Sokół Domaradz - Błękitni Jasienica Rosielna 3:6
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Cisy Jabłonica Polska 2:2
  •        

Najbliższe spotkanie

Piastovia Miejsce PiastoweBłękitni Jasienica Rosielna
Piastovia Miejsce Piastowe   Błękitni Jasienica Rosielna
2018-08-19, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Tornado Wrocanka - LZS ROTAR Węglówka
Piastovia Miejsce Piastowe - Błękitni Jasienica Rosielna
Huragan Jasionka - Nafciarz Bóbrka
LKS Lubatowa - UKS Koniczynka Krosno
Orzeł Pustyny - LKS Głowienka
Jasiołka Jaśliska - Beskid Równe

Kalendarium

17

08-2018

piątek

Trening stadion 18:00

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

Piastovia Miejsce Piastowe - Błękitni Jasienica Rosielna - 15:00

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Trening stadion 18:00

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Statystyki drużyny

Klasa B4 Krosno w sieci

 

 

 

 

Terminarz i wyniki

KOLEJKA 1 27.08.2016
Błękitni Jasienica Rosielna 1 – 0 Przełęcz Dukla
Brzozovia MOSiR Brzozów 4 – 0  Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełom Besko  3 – 1 Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe  0 – 6 Gaudium Lężyny
Start Rymanów  0 – 4  LKS Skołyszyn
Bratek Łukowe  0 – 4  Gawoinstal Izdebki
     
KOLEJKA 2 3.09.2016
Gaudium Lężyny 1 – 7 Brzozovia MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce 3 – 0 Piastovia Miejsce Piastowe 
Gawoinstal Izdebki 3 – 3 Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 – 2 Start Rymanów 
LKS Skołyszyn 5 – 0 Bratek Łukowe 
Przełęcz Dukla 9 – 0  Przełom Besko 
     
KOLEJKA 3 10.09.2016
Błękitni Jasienica Rosielna 5 – 0 Przełom Besko 
Brzozovia MOSiR Brzozów 3 – 0 Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe  2 – 4 Przełęcz Dukla
Gawoinstal Izdebki 1 – 1 LKS Skołyszyn
Bratek Łukowe  3 – 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów  2 – 0 Gaudium Lężyny
     
KOLEJKA 4 17.09.2016
LKS Skołyszyn 5 – 0  Błękitni Jasienica Rosielna
Przełom Besko  4 – 1 Piastovia Miejsce Piastowe 
Przełęcz Dukla 2 – 3 Brzozovia MOSiR Brzozów
Gaudium Lężyny 3 – 2  Bratek Łukowe 
Ostoja Kołaczyce 3 – 1 Start Rymanów 
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 – 9  Gawoinstal Izdebki
     
KOLEJKA 5 24.09.2016
Błękitni Jasienica Rosielna 4 – 0  Piastovia Miejsce Piastowe 
Brzozovia MOSiR Brzozów 10 – 0 Przełom Besko 
LKS Skołyszyn 12 – 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Gawoinstal Izdebki 0 – 3  Gaudium Lężyny
Start Rymanów  2 – 2 Przełęcz Dukla
Bratek Łukowe  2 – 1 Ostoja Kołaczyce
     
KOLEJKA 6 1.10.2016
Przełęcz Dukla 7 – 1 Bratek Łukowe 
Gaudium Lężyny 1 – 2 LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce 3 – 0 Gawoinstal Izdebki
Piastovia Miejsce Piastowe  0 – 4 Brzozovia MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 – 1  Błękitni Jasienica Rosielna
Przełom Besko  3 – 0 Start Rymanów 
     
KOLEJKA 7 8.10.2016
Błękitni Jasienica Rosielna 1 – 3  Brzozovia MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn 0 – 0 Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe  1 – 6 Start Rymanów 
Gawoinstal Izdebki 0 – 1 Przełęcz Dukla
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 – 1  Gaudium Lężyny
Bratek Łukowe  4 – 0 Przełom Besko 
     
KOLEJKA 8 15.10.2016
Przełom Besko  1 – 3 Gawoinstal Izdebki
Brzozovia MOSiR Brzozów 1 – 1 Start Rymanów 
Przełęcz Dukla 2 – 2 LKS Skołyszyn
Gaudium Lężyny 2 – 5  Błękitni Jasienica Rosielna
Ostoja Kołaczyce 4 – 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe  1 – 6 Bratek Łukowe 
     
KOLEJKA 9 22.10.2016
Błękitni Jasienica Rosielna 0 – 1 Start Rymanów 
Gaudium Lężyny 0 – 10 Ostoja Kołaczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 – 4 Przełęcz Dukla
Bratek Łukowe  1 – 6  Brzozovia MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn 3 – 2 Przełom Besko 
Gawoinstal Izdebki 2 – 2 Piastovia Miejsce Piastowe 
     
KOLEJKA 10 29.10.2016
Brzozovia MOSiR Brzozów 1 – 2  Gawoinstal Izdebki
Przełom Besko  7 – 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla 9 – 0 Gaudium Lężyny
Ostoja Kołaczyce 1 – 0 Błękitni Jasienica Rosielna
Piastovia Miejsce Piastowe  0 – 10 LKS Skołyszyn
Start Rymanów  3 – 3 Bratek Łukowe 
     
KOLEJKA 11 5.11.2016
LKS Skołyszyn 2 – 5 Brzozovia MOSiR Brzozów
Gaudium Lężyny 4 – 1 Przełom Besko 
Ostoja Kołaczyce 0 – 2 Przełęcz Dukla
Gawoinstal Izdebki 1 – 4  Start Rymanów 
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 – 2 Piastovia Miejsce Piastowe 
Bratek Łukowe  1 – 1 Błękitni Jasienica Rosielna
     
KOLEJKA 12 
Przełęcz Dukla - Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 – 4 Brzozovia MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce 3 – 1 Przełom Besko 
Gaudium Lężyny 0 – 0 Piastovia Miejsce Piastowe 
LKS Skołyszyn 3 – 1 Start Rymanów 
Gawoinstal Izdebki - Bratek Łukowe 
     
KOLEJKA 13 
Brzozovia MOSiR Brzozów 3 – 0 Gaudium Lężyny
Piastovia Miejsce Piastowe  2 – 2 Ostoja Kołaczyce
Błękitni Jasienica Rosielna 7 – 2 Gawoinstal Izdebki
Start Rymanów  8 – 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Bratek Łukowe  2 – 3 LKS Skołyszyn
Przełom Besko  1 – 4 Przełęcz Dukla
     
KOLEJKA 14
Przełom Besko  0 – 10 Błękitni Jasienica Rosielna
Ostoja Kołaczyce 3 – 1 Brzozovia MOSiR Brzozów
Przełęcz Dukla 3 – 2 Piastovia Miejsce Piastowe 
LKS Skołyszyn 6 – 0 Gawoinstal Izdebki
Bieszczady Ustrzyki Dolne 6 – 1 Bratek Łukowe 
Gaudium Lężyny 1 – 6 Start Rymanów 
     
KOLEJKA 15 
Błękitni Jasienica Rosielna 0 – 4 LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe  5 – 0 Przełom Besko 
Brzozovia MOSiR Brzozów 0 – 4 Przełęcz Dukla
Bratek Łukowe  8 – 0 Gaudium Lężyny
Start Rymanów  1 – 2 Ostoja Kołaczyce
Gawoinstal Izdebki 3 – 3 Bieszczady Ustrzyki Dolne
     
KOLEJKA 16
Piastovia Miejsce Piastowe  0 – 6 Błękitni Jasienica Rosielna
Przełom Besko  1 – 1 Brzozovia MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 – 3 LKS Skołyszyn
Gaudium Lężyny 4 – 0 Gawoinstal Izdebki
Przełęcz Dukla 2 – 0 Start Rymanów 
Ostoja Kołaczyce 3 – 0 Bratek Łukowe 
     
KOLEJKA 17
Bratek Łukowe  0 – 2 Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn - Gaudium Lężyny
Gawoinstal Izdebki 1 – 1 Ostoja Kołaczyce
Brzozovia MOSiR Brzozów 1 – 3 Piastovia Miejsce Piastowe 
Błękitni Jasienica Rosielna 1 – 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów  5 – 0 Przełom Besko 
     
KOLEJKA 18
Brzozovia MOSiR Brzozów - Błękitni Jasienica Rosielna
Ostoja Kołaczyce - LKS Skołyszyn
Start Rymanów  - Piastovia Miejsce Piastowe 
Przełęcz Dukla - Gawoinstal Izdebki
Gaudium Lężyny - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełom Besko  - Bratek Łukowe 
     
KOLEJKA 19
Gawoinstal Izdebki - Przełom Besko 
Start Rymanów  - Brzozovia MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn - Przełęcz Dukla
Błękitni Jasienica Rosielna - Gaudium Lężyny
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Ostoja Kołaczyce
Bratek Łukowe  - Piastovia Miejsce Piastowe 
     
KOLEJKA 20
Start Rymanów  - Błękitni Jasienica Rosielna
Ostoja Kołaczyce - Gaudium Lężyny
Przełęcz Dukla - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Brzozovia MOSiR Brzozów - Bratek Łukowe 
Przełom Besko  - LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe  - Gawoinstal Izdebki
     
KOLEJKA 21
Gawoinstal Izdebki - Brzozovia MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Przełom Besko 
Gaudium Lężyny - Przełęcz Dukla
Błękitni Jasienica Rosielna - Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn - Piastovia Miejsce Piastowe 
Bratek Łukowe  - Start Rymanów 
     
KOLEJKA 22
Brzozovia MOSiR Brzozów - LKS Skołyszyn
Przełom Besko  - Gaudium Lężyny
Przełęcz Dukla - Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów  - Gawoinstal Izdebki
Piastovia Miejsce Piastowe  - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Błękitni Jasienica Rosielna - Bratek Łukowe 

 

 

 

 

0 – 4

Ostatnie spotkanie

Błękitni Jasienica RosielnaCisy Jabłonica Polska
Błękitni Jasienica Rosielna 2:2 Cisy Jabłonica Polska
2018-08-14, 18:15:00
    relacja »
mecz towarzyski

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe
Błękitni Jasienica Rosielna 4:3 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Izdebki 2:1 Błękitni Jasienica Rosielna
Błękitni Jasienica Rosielna 4:2 Orły Jabłonka
Sokół Domaradz 2:4 Błękitni Jasienica Rosielna
Błękitni Jasienica Rosielna 6:4 Sokół Domaradz
Iskra Przysietnica 2:1 Błękitni Jasienica Rosielna
Sokół Domaradz 3:6 Błękitni Jasienica Rosielna
Błękitni Jasienica Rosielna 2:2 Cisy Jabłonica Polska

Tabela ligowa

B-klasa » Krosno IV

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 33, wczoraj: 246
ogółem: 779 198

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Jasienica - Chorkówka
Ładowanie...