Błękitni Jasienica Rosielna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Jasiołka Jaśliska - LZS ROTAR Węglówka 4:0
  • Beskid Równe - Orzeł Pustyny 4:2
  • LKS Głowienka - LKS Lubatowa 4:1
  • UKS Koniczynka Krosno - Huragan Jasionka 0:4
  • Nafciarz Bóbrka - Piastovia Miejsce Piastowe 5:2
  • Błękitni Jasienica Rosielna - Tornado Wrocanka 3:0
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Statystyki drużyny

Strzelcy

Poniżej w tabeli przedstawiamy klasyfikacje strzelców klasy B4 w sezonie 2018/2019.

Aktualny stan: po 11 kolejce (30.10)

Zawodnik Drużyna SUMA
Grzegorz Zygmunt LKS Lubatowa 12
Jakub Kotłowski Huragan Jasionka 11
Michał Krupa LKS Głowienka 10
Łukasz Graba Orzeł Pustyny 8
Szymon Wójtowicz Piastovia Miejsce Piastowe 8
Bartek Tomoń  Błękitni Jasienica Rosielna 6
Dominik Blecharz Rotar Węglówka 6
Dariusz Guzik Tornado Wrocanka 6
Sebastian Braja Beskid Równe 5
Damian Kogut Huragan Jasionka 5
Michał Szwast LKS Lubatowa 5
Marcin Wulw Nafciarz Bóbrka 5
Paweł Jabłecki Nafciarz Bóbrka 5
Robert Nowak Rotar Węglówka 5
Mateusz Dudzik UKS Koniczynka Krosno 5
Marcin Iszczyłowicz UKS Koniczynka Krosno 5
Zbigniew Misky Błękitni Jasienica Rosielna 4
Damian Kurdyła Jasiołka Jaśliska 4
Adam Florczak LKS Głowienka 4
Kamil Gonet Tornado Wrocanka 4
Piotr Wojtowicz Błękitni Jasienica Rosielna 3
Bartłomiej Książkiewicz Huragan Jasionka 3
Jakub Hejnar LKS Głowienka 3
Paweł Półchłopek LKS Głowienka 3
Radosław Frydrych LKS Głowienka 3
Kamil Kucza LKS Głowienka 3
Adrian Borek LKS Lubatowa 3
Bartłomiej Kasprzycki LKS Lubatowa 3
Dawid Kuliga LKS Lubatowa 3
Kamil Tarnowski Nafciarz Bóbrka 3
Mateusz Krakoś Nafciarz Bóbrka 3
Przemysław Krzyżanowski Orzeł Pustyny 3
Piotr Farion Piastovia Miejsce Piastowe 3
Bartłomiej Petyniak Rotar Węglówka 3
Maciej Wajda Rotar Węglówka 3
Wojciech Żukowski Rotar Węglówka 3
Krzysztof Dragan UKS Koniczynka Krosno 3
Marcin Niemiec  UKS Koniczynka Krosno 3
Kacper Bek Beskid Równe 2
bramka samobójcza Błękitni Jasienica Rosielna 2
Marcin Dobosz Błękitni Jasienica Rosielna 2
Marcin Fic Błękitni Jasienica Rosielna 2
Szymon Fiejdasz Błękitni Jasienica Rosielna 2
Sebastian Kozubal Huragan Jasionka 2
Dawid Zima Huragan Jasionka 2
Dominik Hryniak Jasiołka Jaśliska 2
Rafał Madej Jasiołka Jaśliska 2
Maciej Masłowski LKS Lubatowa 2
Krzysztof Zygmunt LKS Lubatowa 2
Wojciech Gromek Nafciarz Bóbrka 2
Robert Wulw Nafciarz Bóbrka 2
Jacek Jastrzębski Orzeł Pustyny 2
Karol Szmyd Piastovia Miejsce Piastowe 2
Mikołaj Kopko Rotar Węglówka 2
Mateusz Guzik Tornado Wrocanka 2
Bartosz Paczosa UKS Koniczynka Krosno 2
Damian Solski Beskid Równe 1
Mateusz Przybyłowski Beskid Równe 1
Damian Sorys Beskid Równe 1
Kamil Kłap Beskid Równe 1
Marcin Szwerc Błękitni Jasienica Rosielna 1
Dawid Chęć Błękitni Jasienica Rosielna 1
Jarosław Fic Błękitni Jasienica Rosielna 1
Mirosław Kłapkowski Błękitni Jasienica Rosielna 1
Piotr Płonka Błękitni Jasienica Rosielna 1
Jakub Chęć Błękitni Jasienica Rosielna 1
Kamil Głogowski Błękitni Jasienica Rosielna 1
Przemysław Majchrowicz Huragan Jasionka 1
Rafał Kasperkowicz Huragan Jasionka 1
Dariusz Szczurek Huragan Jasionka 1
Mateusz Belczyk Huragan Jasionka 1
Mateusz Buczek Huragan Jasionka 1
Witold Koza Huragan Jasionka 1
Michał Bauer Jasiołka Jaśliska 1
Sławomir Farbaniec Jasiołka Jaśliska 1
Krystian Biłas Jasiołka Jaśliska 1
Tomasz Wilk LKS Głowienka 1
Konrad Guzik LKS Głowienka 1
Michał Guzik LKS Głowienka 1
Krzysztof Janocha LKS Głowienka 1
Karol Kozieradzki LKS Głowienka 1
Krystian Zajdel LKS Głowienka 1
Tomasz Kania LKS Lubatowa 1
Grzegorz Albrycht LKS Lubatowa 1
Krzysztof Mularz Nafciarz Bóbrka 1
Konrad Niziołek Nafciarz Bóbrka 1
Szczepan Przybyła Nafciarz Bóbrka 1
Damian Juraszek Nafciarz Bóbrka 1
Adam Frydrych Orzeł Pustyny 1
Krystian Krzyżanowski Orzeł Pustyny 1
Artur Szegda Orzeł Pustyny 1
Jakub Klamut Orzeł Pustyny 1
Sebastian Ciupak Piastovia Miejsce Piastowe 1
Kamil Skrabacz Piastovia Miejsce Piastowe 1
Krzysztof Pawelczak Rotar Węglówka 1
Łukasz Buczek Rotar Węglówka 1
Piotr Pudło Rotar Węglówka 1
samobój Rotar Węglówka 1
Grzegorz Kurowski Tornado Wrocanka 1
Piotr Wilusz UKS Koniczynka Krosno 1
Wojciech Urbański UKS Koniczynka Krosno 1
Michał Wojnar UKS Koniczynka Krosno 1
Kamil Bazentkiewicz UKS Koniczynka Krosno 1

Informacje o strzelcach bramek zaczerpnięte są ze stron, fanpage’ów klubowych drużyn oraz z portalu laczynaspilka.pl. Za wszystkie nieścisłości przepraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Błękitni Jasienica RosielnaWisłoka Błażkowa
Błękitni Jasienica Rosielna 5:2 Wisłoka Błażkowa
2018-11-03, 14:00:00
galeria »   relacja »
mecz towarzyski

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Jasiołka Jaśliska 4:0 LZS ROTAR Węglówka
Beskid Równe 4:2 Orzeł Pustyny
LKS Głowienka 4:1 LKS Lubatowa
UKS Koniczynka Krosno 0:4 Huragan Jasionka
Nafciarz Bóbrka 5:2 Piastovia Miejsce Piastowe
Błękitni Jasienica Rosielna 3:0 Tornado Wrocanka

Klasa B4 w sieci

      

        

        

   

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 330
ogółem: 811 651

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Błękitni Jasienica Rosielna - Wisłoka Błażkowa fot. Izabela Kwolek
Ładowanie...