Błękitni Jasienica Rosielna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LZS ROTAR Węglówka - Błękitni Jasienica Rosielna 2:5
  • Tornado Wrocanka - Nafciarz Bóbrka 0:8
  • Piastovia Miejsce Piastowe - UKS Koniczynka Krosno 3:1
  • Huragan Jasionka - LKS Głowienka 0:1
  • LKS Lubatowa - Beskid Równe 7:0
  • Orzeł Pustyny - Jasiołka Jaśliska 0:1
  •        

Najbliższe spotkanie

Błękitni Jasienica RosielnaTornado Wrocanka
Błękitni Jasienica Rosielna   Tornado Wrocanka
2018-10-28, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Jasiołka Jaśliska - LZS ROTAR Węglówka
Beskid Równe - Orzeł Pustyny
LKS Głowienka - LKS Lubatowa
UKS Koniczynka Krosno - Huragan Jasionka
Nafciarz Bóbrka - Piastovia Miejsce Piastowe
Błękitni Jasienica Rosielna - Tornado Wrocanka

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

Trening orlik 18:00

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Trening orlik 18:00

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Błękitni Jasienica Rosielna - Tornado Wrocanka - 11:00

29

10-2018

pon.

Statystyki drużyny

Strzelcy

Poniżej w tabeli przedstawiamy klasyfikacje strzelców klasy B4 w sezonie 2018/2019.

Aktualny stan: po 9 kolejce (15.10)

Zawodnik Drużyna SUMA
Jakub Kotłowski Huragan Jasionka 11
Michał Krupa LKS Głowienka 10
Grzegorz Zygmunt LKS Lubatowa 10
Łukasz Graba Orzeł Pustyny 8
Szymon Wójtowicz Piastovia Miejsce Piastowe 7
Dominik Blecharz Rotar Węglówka 6
Dariusz Guzik Tornado Wrocanka 6
Bartek Tomoń  Błękitni Jasienica Rosielna 5
Damian Kogut Huragan Jasionka 5
Mateusz Dudzik UKS Koniczynka Krosno 5
Marcin Iszczyłowicz UKS Koniczynka Krosno 5
Zbigniew Misky Błękitni Jasienica Rosielna 4
Damian Kurdyła Jasiołka Jaśliska 4
Marcin Wulw Nafciarz Bóbrka 4
Robert Nowak Rotar Węglówka 4
Kamil Gonet Tornado Wrocanka 4
Piotr Wojtowicz Błękitni Jasienica Rosielna 3
Bartłomiej Książkiewicz Huragan Jasionka 3
Jakub Hejnar LKS Głowienka 3
Paweł Półchłopek LKS Głowienka 3
Adam Florczak LKS Głowienka 3
Radosław Frydrych LKS Głowienka 3
Kamil Kucza LKS Głowienka 3
Adrian Borek LKS Lubatowa 3
Bartłomiej Kasprzycki LKS Lubatowa 3
Michał Szwast LKS Lubatowa 3
Kamil Tarnowski Nafciarz Bóbrka 3
Przemysław Krzyżanowski Orzeł Pustyny 3
Bartłomiej Petyniak Rotar Węglówka 3
Maciej Wajda Rotar Węglówka 3
Krzysztof Dragan UKS Koniczynka Krosno 3
Marcin Niemiec  UKS Koniczynka Krosno 3
Kacper Bek Beskid Równe 2
bramka samobójcza Błękitni Jasienica Rosielna 2
Marcin Dobosz Błękitni Jasienica Rosielna 2
Sebastian Kozubal Huragan Jasionka 2
Dawid Zima Huragan Jasionka 2
Dominik Hryniak Jasiołka Jaśliska 2
Maciej Masłowski LKS Lubatowa 2
Wojciech Gromek Nafciarz Bóbrka 2
Mateusz Krakoś Nafciarz Bóbrka 2
Jacek Jastrzębski Orzeł Pustyny 2
Piotr Farion Piastovia Miejsce Piastowe 2
Mikołaj Kopko Rotar Węglówka 2
Wojciech Żukowski Rotar Węglówka 2
Mateusz Guzik Tornado Wrocanka 2
Bartosz Paczosa UKS Koniczynka Krosno 2
Damian Solski Beskid Równe 1
Mateusz Przybyłowski Beskid Równe 1
Sebastian Braja Beskid Równe 1
Kamil Kłap Beskid Równe 1
Jarosław Fic Błękitni Jasienica Rosielna 1
Mirosław Kłapkowski Błękitni Jasienica Rosielna 1
Marcin Fic Błękitni Jasienica Rosielna 1
Piotr Płonka Błękitni Jasienica Rosielna 1
Jakub Chęć Błękitni Jasienica Rosielna 1
Kamil Głogowski Błękitni Jasienica Rosielna 1
Szymon Fiejdasz Błękitni Jasienica Rosielna 1
Przemysław Majchrowicz Huragan Jasionka 1
Rafał Kasperkowicz Huragan Jasionka 1
Dariusz Szczurek Huragan Jasionka 1
Mateusz Belczyk Huragan Jasionka 1
Mateusz Buczek Huragan Jasionka 1
Witold Koza Huragan Jasionka 1
Rafał Madej Jasiołka Jaśliska 1
Michał Bauer Jasiołka Jaśliska 1
Sławomir Farbaniec Jasiołka Jaśliska 1
Krystian Biłas Jasiołka Jaśliska 1
Tomasz Wilk LKS Głowienka 1
Konrad Guzik LKS Głowienka 1
Michał Guzik LKS Głowienka 1
Krzysztof Janocha LKS Głowienka 1
Karol Kozieradzki LKS Głowienka 1
Krystian Zajdel LKS Głowienka 1
Dawid Kuliga LKS Lubatowa 1
Krzysztof Zygmunt LKS Lubatowa 1
Tomasz Kania LKS Lubatowa 1
Grzegorz Albrycht LKS Lubatowa 1
Krzysztof Mularz Nafciarz Bóbrka 1
Robert Wulw Nafciarz Bóbrka 1
Szczepan Przybyła Nafciarz Bóbrka 1
Paweł Jabłecki Nafciarz Bóbrka 1
Damian Juraszek Nafciarz Bóbrka 1
Adam Frydrych Orzeł Pustyny 1
Krystian Krzyżanowski Orzeł Pustyny 1
Artur Szegda Orzeł Pustyny 1
Jakub Klamut Orzeł Pustyny 1
Kamil Skrabacz Piastovia Miejsce Piastowe 1
Krzysztof Pawelczak Rotar Węglówka 1
Łukasz Buczek Rotar Węglówka 1
Piotr Pudło Rotar Węglówka 1
samobój Rotar Węglówka 1
Grzegorz Kurowski Tornado Wrocanka 1
Wojciech Urbański UKS Koniczynka Krosno 1
Michał Wojnar UKS Koniczynka Krosno 1
Kamil Bazentkiewicz UKS Koniczynka Krosno 1

Informacje o strzelcach bramek zaczerpnięte są ze stron, fanpage’ów klubowych drużyn oraz z portalu laczynaspilka.pl. Za wszystkie nieścisłości przepraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

LZS ROTAR WęglówkaBłękitni Jasienica Rosielna
LZS ROTAR Węglówka 2:5 Błękitni Jasienica Rosielna
2018-10-21, 11:00:00
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
LZS ROTAR Węglówka 2:5 Błękitni Jasienica Rosielna
Tornado Wrocanka 0:8 Nafciarz Bóbrka
Piastovia Miejsce Piastowe 3:1 UKS Koniczynka Krosno
Huragan Jasionka 0:1 LKS Głowienka
LKS Lubatowa 7:0 Beskid Równe
Orzeł Pustyny 0:1 Jasiołka Jaśliska

Klasa B4 w sieci

      

        

        

   

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 174, wczoraj: 322
ogółem: 797 747

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Błękitni Jasienica Rosielna - UKS Koniczynka Krosno fot. Izabela Kwolek
Ładowanie...